Aktualności

„LEPSZE JUTRO” – NIESIEMY POMOC WSPÓLNIE Z RMF FM

„LEPSZE JUTRO” – NIESIEMY POMOC WSPÓLNIE Z RMF FM

Miło nam poinformować, że Voster został partnerem charytatywnej akcji „Lepsze jutro”, którą organizuje radio RMF FM. W ramach projektu pomagamy wyremontować placówki wychowawcze w Olsztynie, Dobroszycach, Zagórzu i Krzczonowicach.

W przedszkolu w Dobroszycach powstał już zupełnie nowy plac zabaw i ścieżka edukacyjna dla ponad setki dzieci. W domu dziecka w Olsztynie pomogliśmy wyremontować dwie sale gimnastyczne oraz zestaw do ćwiczeń sprawnościowo-wytrzymałościowych. W Zagórzu na Podkarpaciu odnowiono plac zabaw dla najmłodszych, a dla starszych uczniów wybudowano betonowe stoły do ping-ponga i tablice edukacyjne. Prawdziwą metamorfozę przechodzi świetlica środowiskowa w Krzczonowicach w województwie świętokrzyskim. Budynek, w którym mieści się placówka, został poddany generalnemu remontowi. Odnawiane są  dwie sale dla dzieci i dorosłych, klub dla młodzieży z mini siłownią, a także plac zabaw dla najmłodszych.

Nic nie daje większej radości niż pomaganie. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego, aby mieszkańcy aż czterech miejscowości, zwłaszcza ci najmłodsi, zyskali możliwość aktywnego spędzania czasu na odremontowanych boiskach, placach zabaw i w salach gimnastycznych.

Więcej informacji o akcji „Lepsze jutro” i jej przebiegu można znaleźć tutaj.

TARGI GRUPY POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE KIELCE 2014

TARGI GRUPY POLSKIE SKŁADY BUDOWLANE KIELCE 2014

Tegoroczna, XII edycja Targów Budowlanych PSB, odbyła się w Kielcach w dniach 19-20.03.2014r.

Trwające dwa dni wewnętrzne targi skierowane były do Partnerów Grupy PSB.

Swoje oferty zaprezentowało 305 wystawców z całej Polski, których oferta dostępna jest w sieci Polskich Składów Budowlanych. Zawarto ponad 9,5 tysięcy kontraktów. Zamówienia składane były przez handlowców z ponad 460  placówek-składów materiałów budowlanych, Centrów Budownictwa PSB-Profi oraz sklepów PSB-Mrówka.

Nasza Firma zaprezentowała swoją pełną ofertę handlową dla Grupy PSB, również nowości.
Klimat targów sprzyjał rozmowom handlowym, a my mamy nadzieję na udaną współpracę.

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY BUDMA 2014

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY BUDMA 2014

 
W dniach 11.03-14.03 2014 nasza firma wzięła udział w odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2014.
Była to już XXIII edycja najważniejszego i najbardziej oczekiwanego spotkania profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku hasłem przewodnim były „Inspiracje, Budowa, Remont”, podkreślające wyjątkowy charakter etapów tworzenia otaczającej nas na co dzień przestrzeni.
Podczas targów swoją ofertę przedstawiło ponad tysiąc producentów i dystrybutorów z całego świata. Nie zabrakło atrakcji: konferencji, debat, warsztatów, konkursów czy spotkań z architektami światowej sławy.
 
Firma Voster przed szeroką publicznością zaprezentowała najnowsze propozycje oraz swoją pełną ofertę o wyjątkowym wzornictwie, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Goście mogli dokładnie zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami oraz porozmawiać z naszymi przedstawicielami.
Była to dla nas ogromna przyjemność oraz znakomita okazja do osobistego spotkania naszych Klientów oraz Partnerów.
 
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!
 
 

UWAGA POŻAR !!! PALI SIĘ !!! RATUNKU!!!

UWAGA POŻAR !!! PALI SIĘ !!! RATUNKU!!!

Spokojnie, bez paniki na szczęście to tylko słowa, które w środę rozpoczęły szkolenie przeciwpożarowe w naszej firmie.

W dniu 16.10.2013r. na terenie naszej firmy odbyły się ćwiczenia doskonaląco-szkoleniowe jednostek Państwowej Straży Pożarnej Nisko i Ochotniczych Straży Pożarnych z Zarzecza, Nowosielca i Wólki Tanewskiej.  Tematem przewodnim akcji był pożar w zakładach obróbki drewna.

Założenie przeprowadzonych ćwiczeń było m.in.  pożar na hali produkcyjnej  wywołany pyłem drzewnym, ewakuacja poszkodowanych osób z jednoczesnym udzieleniem odpowiedniej pomocy i przekazaniu służbom medycznym.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia i nikt nie ucierpiał ale każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę, że wystarczy najmniejsza iskra aby wywołać wielki pożar i spowodować zagrożenie życia, wobec tego powinniśmy być bardzo czujni na każdym kroku.

 

Wsparcie lokalnej Fundacji

Wsparcie lokalnej Fundacji

Firma Voster jest firmą, która wierzy w społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa dlatego systematycznie wspiera lokalne inicjatywy społeczne, oświatowe czy kulturalne. Ostatnio w maju 2013 roku popierając dzieło Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nisku otrzymała podziękowanie w formie statuetki za okazaną pomoc oraz współpracę. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową stronę internetową pod nazwą voster.pl.  Mamy nadzieję, że dzięki ulepszonej strukturze strony oraz nowej szacie graficznej będą mogli Państwo szybko i sprawnie dotrzeć do poszukiwanych informacji. Zadbaliśmy o to by strona była funkcjonalna, przyjemna dla oka oraz dostarczała świeżego spojrzenie na naszą firmę.

Targi Grupy PSB w Kielcach

Targi Grupy PSB w Kielcach

W dniach od 11 do 12 kwietnia 2013 roku odbyły się w Kielcach Targi Grupy PSB. Podczas dwudniowego spotkania wzięło udział niemal trzystu największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej oraz dekoracyjnej, których oferta dostępna jest w sieciach sklepów PSB, PSB-Mrówka i PSB-Profi. Zaprezentowane produkty były skierowane wyłącznie do akcjonariuszy Grupy PSB, których było blisko czterysta. Nasza Firma wśród nowości przedstawiła piękny, naturalny kolor okleiny jakim jest dąb sonoma dla drzwi ramowych Zitron oraz nowy model drzwi okleinowanych Arbo. Ponadto wzbogaciliśmy aranżację o nowe modele klamek, które zdobiły drzwi z różnych kolekcji.

Profil na Facebooku

Profil na Facebooku

Z przyjemnością informujemy, że dnia 11.03.2013 dołączyliśmy do szerokiego grona społeczności facebooka. Na profilu będziemy sukcesywnie informować znajomych o poczynaniach naszej firmy jak również umieszczać aktualne zdjęcia. Będziemy chcieli wraz z naszymi klientami współtworzyć profil dlatego zapraszamy do Polubienia Nas.

Targi Budowlane BUDMA 2013

Targi Budowlane BUDMA 2013

W dniach od 29 stycznia do 1 lutego firma VOSTER wzięła udział w Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA w Poznaniu.Wśród wystawców XXII edycji targów znalazło się ponad 1000 firm z całego świata. Podczas imprezy miały miejsce premierowe pokazy nowych produktów, prezentacje nowinek z branży budowlanej oraz konferencje i dyskusje, w których wzięło udział 55 tysięcy gości. Hasłem tegorocznych targów było "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura".

Pośród wystawców branży drzwiowej  nasze stoisko wyróżniało się oryginalną i piękną aranżacją. Podkreślali to odwiedzający goście, którzy mogli dokładnie zapoznać się z jakością i precyzją wykonania drzwi Voster. Nasi pracownicy udzielali szczegółowych informacji technicznych odnośnie konstrukcji, wykończenia i wyposażenia drzwi oraz przedstawiali dostępne modele i wzory.

Facebook