Artykuły

W zakładce Artykuły mamy przyjemność przedstawić Państwu publikacje prasowe, które pojawiły się na nasz temat.

Laureaci Konkursu PNG 2012

NEWSWEEK Nr 22 maj/czerwiec 2013

Z  okazji zbliżającego się  Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza tygodnik Newsweek Polska poświęcił całą środkową rozkładówkę na temat obecnej jak i ubiegłorocznej edycji Konkursu propagując w ten sposób inicjatywę programu promującego najaktywniejsze gospodarczo firmy województwa. W gronie przedstawionych laureatów z roku ubiegłego  znalazła się także nasza Firma. W tym roku zamierzamy ubiegać się  o nagrody w  kategorii „Firma 5-lecia” oraz w kategorii „najlepsze produkty”.

Voster Przedsiębiorstwem "Fair Play"

VIP Nr 1 styczeń/marzec 2013

Po wyróżnieniu i otrzymaniu nagrody Przedsiębiorstwo Fair Play mieliśmy zaszczyt udzielić wywiadu do renomowanego kwartalnika poświęconego polityce biznesu VIP. Wśród ogólnokrajowych laureatów konkursu, którzy zostali zaprezentowani w artykule znalazła się również nasza działająca fair play firma. Prezentujemy w nim cechy wyrobów marki Voster, które umożliwiają klientom poczuć w swoich domach „oddech natury”.

Odbiór zasłużonej Nagrody

FAKTY Magazyn Gospodarczy Nr 1 Styczeń/Luty 2013

Po raz kolejny jako Przedsiębiorstwo Fair Play gościliśmy na stronicach czasopisma gospodarczego Fakty. Tym razem możecie Państwo poznać naszą firmę od strony duchowej, działającej w harmonii z naturą. Nasza wizja produktów drewnianych bowiem skupia się na naśladowaniu przyrody i o tym przeczytacie Państwo w niniejszym artykule.

Tajniki produkcji drzwi Voster

GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Nr 9 wrzesień 2012

Tym razem na łamach specjalistycznego czasopisma udzieliliśmy szczegółowych informacji technicznych oraz wdrożyliśmy czytelników w proces produkcyjny z zastosowaniem zaawansowanych  technologii. Przybliżyliśmy dokładnie mechanizm działań zapewniający elastyczną linię produkcyjną drzwi marki Voster.

Fakty Magazyn Gospodarczy Nr 6 Listopad/Grudzień 2011

Na łamach magazynu gospodarczego „Fakty” w 2011 roku mogliśmy zaprezentować osiągnięcia naszej firmy oraz pochwalić  otrzymaniem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w X edycji konkursu. Nasza firma stając się filarem gospodarczym Podkarpacia została doceniona przesz magazyn gospodarczy i przedstawiona jako konkurencyjne przedsiębiorstwo o dużym potencjale.

Forum Biznesu 2011

Wraz z otrzymaniem wyróżnienia w największym konkursie projakościowym w Polsce jakim jest  Program Najwyższa Jakość Quality International zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia swojej firmy na portalu internetowym ForumBiznesu.pl. Tym razem na portalu przedstawiliśmy sztandarowy model drzwi  Artens,  który produkowany jest na wyłączność. Drzwi z tej kolekcji powstały przy ścisłej współpracy naszej firmy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego i Leroy Merlin Polska.

Gazeta Wyborcza Rzeszów 2011

Jako laureaci IX edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza uzyskaliśmy wyróżnienie w kategorii „Firma Pięciolecia”.  Na łamach Gazety Wyborczej w dnia 14.03.2011, 25.03.2011i 04.04.2011 roku zostaliśmy przedstawieni jako Asy Podkarpacia. Nasza firma zyskała sobie miano firmy o najbardziej korzystnym i pożądanym wizerunku gospodarczym w regionie.

Facebook