Aktualności

Kolorowe drzwi – designerski dodatek do twojego wnętrza!

2018-11-21 13:53:01
Często, aby ożywić nasze mieszkania wybieramy kolorowe dodatki, takie jak tekstylia, czy obrazy. Rzadko kiedy drzwi odgrywają centralny punkt wystroju naszych wnętrz. Nic dziwnego – na rynku do wyboru zazwyczaj mamy tylko drzwi białe, drewniane i czasami grafitowe. Firma Voster postanowiła zrewolucjonizować świat skrzydeł wprowadzając nową kolekcję drzwi – Coolors!

Nasza nowe modele drzwi zostały stworzone dla wielbicieli nietuzinkowych rozwiązań i odważnych kolorów. Drzwi Rumba z kolekcji Coolors występują w trzech unikatowych barwach: żółtym dla optymistów, czerwonym dla odkrywców i morskim dla wielbicieli natury i harmonii. Modele wykonane z płyty MDF i oklejone wysokiej klasy folią finish stanowią solidne i niebanalne wykończenie wnętrza. Idealnym dodatkiem do skrzydeł Rumba są klamki Rainbow marki Voster. Wykonane z mosiądzu zachwycają swoim designem i paletą barw.

Więcej o kolekcji Coolors oraz o nietuzinkowych wystrojach można przeczytać na stronach:

www.vostercoolors.pl

www.homebook.pl/artykuly/3757/kolorowe-drzwi-wprowadz-designerski-dodatek-do-swojego-wnetrza.

Warto przeczytać:

Przedłużamy promocję na kilka topowych modeli naszych drzwi wewnętrznych

Nasza promocja na modele drzwi VINCI, BERGAMO, VIK, VANILLA, MODEL X oraz MODEL Q, zostaje...

Paweł Franczak i Adam Stachowiak z Voster ATS Team najpopularniejszymi sportowcami!

Paweł Franczak i Adam Stachowiak z naszej drużyny kolarskiej Voster ATS Team najpopularniejszymi...

Naszą drużynę kolarską czeka wyjątkowy sezon!

Zgodnie z informacją Międzynarodowej Unii Kolarskiej, z początkiem sezonu 2020 nasza drużyna...

Oddajemy do użytku trzy nowe obiekty, a w marcu zaczynamy budowę nowej hali fabrycznej!

Jeszcze w styczniu planujemy oddać do użytku trzy nowe obiekty: magazyn surowców o...

Drzwi Bergamo najlepszym produktem 2019 roku!

Zdaniem kapituły konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019, nasze drzwi ramowe Bergamo...

Powołujemy do życia Akademię Voster

Startujemy z projektem "Akademia Voster". Na dobry początek stworzymy klasę patronacką w...