Aktualności

VOSTER ATS TEAM rozpoczyna sezon!

fot. Voster ATS Team

Nasza drużyna VOSTER ATS TEAM rozpoczęła przygotowania do nadchodzących wyścigów

2020-07-06 15:17:53
Już w tym miesiącu, a dokładniej w dniach 15-18 lipca, nasza drużyna kolarska Voster ATS Team będzie startowała w XIX Wyścigu Dookoła Mazowsza, tym samym rozpocznie skrócony przez pandemię sezon kolarski. 

Wyścig ten rozgrywać będzie się na malowniczych trasach województwa mazowieckiego. Kolejnym startem jest zaplanowany na dzień 19 lipca jednodniowy wyścig klasyczny „O Puchar Ministra Obrony Narodowej”. Po krótkiej przerwie kolarze będą startowali w wyścigu Sibiu Cycling Tour w Rumunii, gdzie swój start awizowały najlepsze drużyny na świecie. W tym doborowym towarzystwie kolarze będą mieli do pokonania 4 górzyste etapy. Po zakończeniu wyścigu zawodnicy udadzą się na wyścig Tour of Bulgary. Natomiast druga część drużyny wystartuje w wyścigu rozgrywanym w Słowenii w miejscowości Kranj w dniach 25-26 lipca. Trzymajcie zatem kciuki za naszych kolarzy! 

Warto przeczytać:

Skrzydło Moderno najlepszym produktem!

Wczoraj w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbył się Podkarpacki Kongres...

Voster ATS Team na Circuit des Ardennes

Cztery wymagające etapy w mocnej stawce – tak zapowiada się ściganie w Circuit des Ardennes...

Voster kolejny rok gra FAIR PLAY!

Po raz kolejny nasza firma otrzymała certyfikat firmy FAIR PLAY podczas uroczystej gali programu...

Voster najlepszy z największych!

Za nami kolejna gala konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Tym razem na ręce naszego prezesa...

Nasz kolarz Maciej Paterski z tytułem mistrza Polski!

W Kartuzach Maciej Paterski sięgnął po wymarzony i wyczekany tytuł mistrza kraju. To historyczna...

Voster uczestnikiem kolejnej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021

W tym roku to już XX edycja konkursu! Ale warto przypomnieć, że rok temu świętowaliśmy z kilku...
Masz pytania? Zadzwoń: 15 870 14 44