Aktualności

VOSTER ATS TEAM rozpoczyna sezon!

fot. Voster ATS Team

Nasza drużyna VOSTER ATS TEAM rozpoczęła przygotowania do nadchodzących wyścigów

2020-07-06 10:16:45
Już w tym miesiącu, a dokładniej w dniach 15-18 lipca, nasza drużyna kolarska Voster ATS Team będzie startowała w XIX Wyścigu Dookoła Mazowsza, tym samym rozpocznie skrócony przez pandemię sezon kolarski. 

Wyścig ten rozgrywać będzie się na malowniczych trasach województwa mazowieckiego. Kolejnym startem jest zaplanowany na dzień 19 lipca jednodniowy wyścig klasyczny „O Puchar Ministra Obrony Narodowej”. Po krótkiej przerwie kolarze będą startowali w wyścigu Sibiu Cycling Tour w Rumunii, gdzie swój start awizowały najlepsze drużyny na świecie. W tym doborowym towarzystwie kolarze będą mieli do pokonania 4 górzyste etapy. Po zakończeniu wyścigu zawodnicy udadzą się na wyścig Tour of Bulgary. Natomiast druga część drużyny wystartuje w wyścigu rozgrywanym w Słowenii w miejscowości Kranj w dniach 25-26 lipca. Trzymajcie zatem kciuki za naszych kolarzy! 

Warto przeczytać:

Voster ponownie nagrodzony podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego

W czwartek, 12 listopada odbył się Podkarpacki Kongres Gospodarczy (rzecz jasna online), podczas...

Nadal trwa promocja na nasze topowe skrzydła!

Nieustannie trwa promocja na nasze drzwi, modele VINCI, PRADO, YETI, INCANTO. Tym samym...

Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała Tour Of Bulgaria!

Nie tylko w produkcji drzwi jesteśmy mistrzami! Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała cały...

Voster ze znakiem drzewka Firma Rodzinna!

Miło nam poinformować, że firma Voster uzyskała prawo do posługiwania się...

Voster ponownie walczy o Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą

Trwa XIX edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020. Oczywiście nie...

Przedłużamy promocję na kilka topowych modeli naszych drzwi wewnętrznych

Nasza promocja na modele drzwi VINCI, BERGAMO, VIK, VANILLA, MODEL X oraz MODEL Q, zostaje...