Aktualności

Wizualizacja naszej nowej siedziby w Nisku

wiz. Voster

Oddajemy do użytku trzy nowe obiekty, a w marcu zaczynamy budowę nowej hali fabrycznej!

2020-01-09 09:01:42
Jeszcze w styczniu planujemy oddać do użytku trzy nowe obiekty: magazyn surowców o powierzchni 2 tys. mkw, halę produkcyjną drzwi płytowych o powierzchni 7,5 tys. mkw oraz halę o powierzchni 900 mkw, w której produkować będziemy pellet.

Koszt budowy i wyposażenia tych obiektów w maszyny i niezbędne urządzenia to... 78 mln zł. Na tym jednak nie koniec naszych inwestycji. Już w marcu br. rozpoczniemy budowę kolejnej hali fabrycznej o powierzchni 7 tys. mkw! Jej koszt to ok. 44 mln zł. Będą w niej wytwarzane drzwi ramowe. Jak znaznacza nasz dyrektor zarządzający, Mateusz Sroka: "To wszystko, to kontynuacja dużych inwestycji w moce produkcyjne". Warto dodać, że równolegle trwa budowa nowej siedziby firmy w Nisku. Jego powierzchnia wyniesie 2,1 tys. mkw, a koszt inwestycji to 11 mln zł. 

Warto przeczytać:

Paweł Franczak i Adam Stachowiak z Voster ATS Team najpopularniejszymi sportowcami!

Paweł Franczak i Adam Stachowiak z naszej drużyny kolarskiej Voster ATS Team najpopularniejszymi...

Naszą drużynę kolarską czeka wyjątkowy sezon!

Zgodnie z informacją Międzynarodowej Unii Kolarskiej, z początkiem sezonu 2020 nasza drużyna...

Drzwi Bergamo najlepszym produktem 2019 roku!

Zdaniem kapituły konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019, nasze drzwi ramowe Bergamo...

Powołujemy do życia Akademię Voster

Startujemy z projektem "Akademia Voster". Na dobry początek stworzymy klasę patronacką w...

Uzyskaliśmy ponownie certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY"

Firma VOSTER ponownie została pozytywnie zweryfikowana i tym samym uzyskała...

Nowy katalog Voster już gotowy!

Prace nad długo oczekiwanym katalogiem 2019/2020 dobiegły końca. Lada dzień katalog trafi do...