Aktualności

Wizualizacja naszej nowej siedziby w Nisku

wiz. Voster

Oddajemy do użytku trzy nowe obiekty, a w marcu zaczynamy budowę nowej hali fabrycznej!

2020-01-09 09:01:11
Jeszcze w styczniu planujemy oddać do użytku trzy nowe obiekty: magazyn surowców o powierzchni 2 tys. mkw, halę produkcyjną drzwi płytowych o powierzchni 7,5 tys. mkw oraz halę o powierzchni 900 mkw, w której produkować będziemy pellet.

Koszt budowy i wyposażenia tych obiektów w maszyny i niezbędne urządzenia to... 78 mln zł. Na tym jednak nie koniec naszych inwestycji. Już w marcu br. rozpoczniemy budowę kolejnej hali fabrycznej o powierzchni 7 tys. mkw! Jej koszt to ok. 44 mln zł. Będą w niej wytwarzane drzwi ramowe. Jak znaznacza nasz dyrektor zarządzający, Mateusz Sroka: "To wszystko, to kontynuacja dużych inwestycji w moce produkcyjne". Warto dodać, że równolegle trwa budowa nowej siedziby firmy w Nisku. Jego powierzchnia wyniesie 2,1 tys. mkw, a koszt inwestycji to 11 mln zł. 

Warto przeczytać:

Nasza drużyna Voster ATS Team gotowa do nowego sezonu!

Ekipa Voster ATS otworzy sezon już za kilka dni, bo dokładnie 3 marca. W chwili obecnej...

Voster ponownie nagrodzony podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego

W czwartek, 12 listopada odbył się Podkarpacki Kongres Gospodarczy (rzecz jasna online), podczas...

Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała Tour Of Bulgaria!

Nie tylko w produkcji drzwi jesteśmy mistrzami! Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała cały...

Nasza drużyna VOSTER ATS TEAM rozpoczęła przygotowania do nadchodzących wyścigów

Już w tym miesiącu, a dokładniej w dniach 15-18 lipca, nasza drużyna kolarska Voster ATS Team...

Voster ze znakiem drzewka Firma Rodzinna!

Miło nam poinformować, że firma Voster uzyskała prawo do posługiwania się...

Voster ponownie walczy o Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą

Trwa XIX edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020. Oczywiście nie...