Aktualności

Wizualizacja naszej nowej siedziby w Nisku

wiz. Voster

Oddajemy do użytku trzy nowe obiekty, a w marcu zaczynamy budowę nowej hali fabrycznej!

2020-01-09 09:01:11
Jeszcze w styczniu planujemy oddać do użytku trzy nowe obiekty: magazyn surowców o powierzchni 2 tys. mkw, halę produkcyjną drzwi płytowych o powierzchni 7,5 tys. mkw oraz halę o powierzchni 900 mkw, w której produkować będziemy pellet.

Koszt budowy i wyposażenia tych obiektów w maszyny i niezbędne urządzenia to... 78 mln zł. Na tym jednak nie koniec naszych inwestycji. Już w marcu br. rozpoczniemy budowę kolejnej hali fabrycznej o powierzchni 7 tys. mkw! Jej koszt to ok. 44 mln zł. Będą w niej wytwarzane drzwi ramowe. Jak znaznacza nasz dyrektor zarządzający, Mateusz Sroka: "To wszystko, to kontynuacja dużych inwestycji w moce produkcyjne". Warto dodać, że równolegle trwa budowa nowej siedziby firmy w Nisku. Jego powierzchnia wyniesie 2,1 tys. mkw, a koszt inwestycji to 11 mln zł. 

Warto przeczytać:

Voster ponownie nagrodzony podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego

W czwartek, 12 listopada odbył się Podkarpacki Kongres Gospodarczy (rzecz jasna online), podczas...

Nadal trwa promocja na nasze topowe skrzydła!

Nieustannie trwa promocja na nasze drzwi, modele VINCI, PRADO, YETI, INCANTO. Tym samym...

Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała Tour Of Bulgaria!

Nie tylko w produkcji drzwi jesteśmy mistrzami! Nasza drużyna Voster ATS Team wygrała cały...

Nasza drużyna VOSTER ATS TEAM rozpoczęła przygotowania do nadchodzących wyścigów

Już w tym miesiącu, a dokładniej w dniach 15-18 lipca, nasza drużyna kolarska Voster ATS Team...

Voster ze znakiem drzewka Firma Rodzinna!

Miło nam poinformować, że firma Voster uzyskała prawo do posługiwania się...

Voster ponownie walczy o Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą

Trwa XIX edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020. Oczywiście nie...