Pastelowe zmiany – z czym je łączyć?

Kinga Chamera| 2022-06-01 00:00:00| Komentarze:

Moderno

wiz. Voster

Kolor klasycznej bieli czy też szarości są kolorami, które są najczęściej oraz najchętniej wybieranymi kolorami przez klientów. Zdecydowanie wpasują się w każdy typ wnętrz, sprawdzą się w każdym stylu jak i aranżacji. Można spokojnie powiedzieć, że jest to bezpieczny wybór dla każdego, ale… Może pora na zmiany, może tym razem warto postawić na odrobinę szaleństwa?

Piszę odrobinę, ponieważ nie rzucajmy się od razu na głęboką wodę. Okres letni jest idealną porą na metamorfozę naszego pomieszczenia. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że metamorfoza naszego wnętrza możemy nazwać zabiegiem wizualnym. W głównej mierze otoczenie ma na nas duży wpływ na nasze zachowanie jak również na nasze samopoczucie. Odbywa się to przez dekory, które nas otaczają, a także rozmieszczenie mebli w naszych czterech kątach. Nasz dom musi być przede wszystkim miejscem, w którym będziemy mogli zrelaksować się po pracy, odpocząć a także gdzie będziemy mogli naładować się nową energią. W nasze domy powinny być miejscem, gdzie w głównej mierze odnajdziemy spokój a wraz z nim wyciszenie.

Powiedzmy wprost, że remont nie musi się nam kojarzyć z dużym wydatkiem i ogromem pracy. Naprawdę niskim kosztem możemy odświeżyć nasze mieszkanie nawet za pomocą dekoracji takich jak wymiana poszewek, oryginalnych plakatów lub obrazów. Również weźmy pod uwagę elementy takie jak wazon, podkładki na stół. Taka zmiana może w dużym stopniu odmienić nasze pomieszczenie.

Kolor miętowy jest jestem z popularniejszych odcieni ciemnej zieleni. Przy wyborze tego dekoru wprowadzimy do wnętrza odrobinę naturalnej energii. Kolor ten zdecydowanie sprawdzi się z kolorami ziemi takimi jak brązy, beże między innym pomarańczowe barwy. Te kolory zbliżą nas do natury, a równocześnie nie będzie im brakować elegancji a także charakteru. Czy warto wybrać pastelowe kolory we wnętrzach? Oczywiście, że tak! Zazwyczaj pastelowe kolory wybierane są najczęściej do pomieszczeń dla dzieci to coraz częściej wybierane są do kuchni jak również do salonu.

Warto przeczytać:

Cloffice – nasza niewielka przestrzeń do pracy

W zeszłym roku niewątpliwie wielu z nasz przeniosło swoją pracę oraz nauczanie na tryb zdalny...