Nagrody

Ambasadorzy Fair Play w Biznesie

2018-11-19 13:17:06
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że członkowie zarządu firmy Voster, pan Ryszard Roczniak oraz pani Anna Roczniak znaleźli się w gronie nielicznych, którzy otrzymali tytuł Ambasadorów Fair Play w Biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

Kapituła medale przyznaje osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw, które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Firma Voster kieruje się w codziennym biznesie takimi wartościami jak wiarygodność, odpowiedzialność, partnerstwo. Z tego też powodu czujemy się zaszczyceni, że wyznawane przez nas wartości są dostrzegane w środowisku biznesowym oraz doceniane juz od kilkudziesięciu lat licznymi nagrodami takimi jak „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją utworzoną w ramach projektu objętego patronatem przez program „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Projekt „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w stuleciu niepodległości Polski. Wkład etycznych przedsiębiorstw w umacnianie polskiej suwerenności gospodarczej”realizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

W ramach projektu powstała publikacja poświęcona przedsiębiorcom, których zaangażowanie społeczne przyczyniło się do odbudowy państwowości Polski na przestrzeni ostatnich 100 lat. Znaczną część publikacji poświęcono Laureatom Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” w tym także firmie Voster. W formie studium przypadku opisana została ich historia, polityka wewnętrzna, działania na rzecz kontrahentów, klientów, społeczności lokalnej oraz środowiska naturalnego.

Publikacja jest dostępna pod adresem: http://iped.pl/pliki/publikacje/Publikacja-SOB-Niepodlegla.pdf

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Warto przeczytać:

Skrzydło Moderno najlepszym produktem!

Wczoraj w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbył się Podkarpacki Kongres...

Drzwi ramowe MOBI najlepszym produktem!

Wczoraj w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbył się Podkarpacki Kongres...

Voster najlepszą firmą w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu!

Nie koniec dobrych wieści z konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza". Nasza firma została...

Możemy się już posługiwać znakiem drzewka Firma Rodzinna

Miło nam poinformować, że firma Voster uzyskała prawo do posługiwania się znakiem drzewka...

Pozostajemy nieustannie przedsiębiorstwem FAIR PLAY

Stało się to, co zapowiadaliśmy kilkanaście dni temu - w nasze ręce trafił już oficjalnie...

Voster nagrodzony na Targach Budma w Poznaniu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że  nagrodą, którą otrzymaliśmy w tym roku...
Masz pytania? Zadzwoń: 15 870 14 44