Oferty pracy

Operator maszyn CNC

2020-08-09 09:06:04

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

✓Obsługę urządzeń CNC sterowanych ręcznie i automatycznie (5-osiowych i 3-osiwych)

✓Bieżącą kontrolę oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń

✓Przeprowadzanie przeglądów i drobnych napraw zapewniających wysoką jakość produkcji

✓Przestrzeganie procedur jakościowych

✓Wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy

✓Monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

✓Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

Od kandydata wymagamy:

✓ Minimum rok doświadczenia w zawodzie operatora stolarskich maszyn CNC w firmie produkcyjnej z branży drzewnej/meblarskiej

✓ Znajomość rysunku technicznego

✓ Samodzielność w działaniu

✓ Dokładność

✓ Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej

✓ Umiejętność przygotowania i obsługi maszyn skrawających do pracy

✓ Dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań

✓ Umiejętność pracy zespołowej

✓ Otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy

✓ Dyspozycyjność

Oferujemy:

W zamian za to oferujemy:

✓ odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
✓ zatrudnienie w ramach umowy o pracę
✓ atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + nagrody)
✓ stabilne zatrudnienie na długi okres
✓ atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

Masz pytania? Zadzwoń: 15 870 14 44
#drzwivoster
sell prom beautystic alterations
what is rules and regulations importing sex dolls?
great quality fake rolex.