21
Paź

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2018

W 2018 roku firma Voster została po raz dwunasty laureatem konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. W tegorocznej edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” uczestniczyło 149 najlepszych firm z regionu, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach.

Nagrodę w kategorii „Najlepsze Produkty” Voster otrzymał za skrzydło ramowe Parma. Otrzymany tytuł potwierdza najwyższą jakość produkowanych przez nas skrzydeł drzwiowych.

Ponadto Voster otrzymał nagrodę specjalną kapituły w uznaniu za 25 lat rozwoju firmy.  Jury konkursu doceniło tym samym wiarygodność naszej firmy, solidność i jakość oferowanych przez nas produktów oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej.

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to nagroda przyznawana najbardziej rozwijającym się podmiotom gospodarczym województwa podkarpackiego, które dzięki kreatywnym menedżerom, konsekwentnie realizują przyjęte strategie i osiągają znakomite wyniki ekonomiczne, co przekłada się na rozwój gospodarczy Podkarpacia. Firma Voster niezmiennie od 2007 roku otrzymuje wyróżnienia w konkursie PNG zyskując pozycję czołowych przedsiębiorstw Podkarpacia.