Klamka za 1 zł

Urodzinowa promocja

W Voster świętujemy urodziny najlepszymi promocjami, a Wy możecie być częścią tej wyjątkowej celebracji! Kup nasze drzwi objęte promocją, tylko teraz 10% taniej! Ale to nie koniec dobrych wiadomości – dodaj do swoich drzwi stylową klamkę za jedyne 1 zł!

Dom to nie tylko przestrzeń, lecz miejsce, w którym codziennie powstają wspomnienia z czasu spędzonego z najbliższymi. Każdy poranek zaczyna się od otwarcia drzwi, a my chcemy wspierać Cię w budowaniu atmosfery pełnej rodzinnego ciepła i spokoju. Dołącz do naszej Urodzinowej Promocji, abyśmy razem mogli kształtować wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze, z każdym wejściem i wyjściem.

Jak skorzystać z promocji?

To bardzo proste!

1

Wybierz skrzydło, które najbardziej pasuje do Twoich potrzeb i wnętrza:

2

Dobierz klamkę do kompletu, promocją są objęte dwa modele do wyboru:

3

To niepowtarzalna okazja, by wprowadzić do swojego domu nowy wymiar elegancji. Nasze drzwi, teraz jeszcze bardziej dostępne, są doskonałym prezentem dla Twojego wnętrza. Nie zwlekaj! Otwórz drzwi do nowego rozdziału w swoim domu z naszą urodzinową promocją!

Czas trwania promocji:

Urodzinowa Promocja „Klamka za 1zł” rozpoczyna się 04.12.2023 i kończy 29.02.2024. Może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania zapasów produktów objętych Promocją.

Klamki objęte promocją:

Adel-QRS Slim w komplecie z rozetą (do wyboru: na klucz, patent, łazienkową) w kolorze chrom lakierowany
Qubik-QR w komplecie z rozetą (do wyboru: na klucz, patent, łazienkową) w kolorze czarnym.

Regulamin promocji dostępny jest: tutaj

Zainteresowany nasz pozostałą ofertą? Sprawdź nasz Katalog!

Zaplanuj już dziś metamorfozę swojego wnętrza!
Masz pytania? Zadzwoń: 15 870 14 44