18
Lis

Przedsiębiorstwo Fair Play 2018

Dobiegła końca XXI edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W tegorocznej edycji firma Voster już po raz jedenasty otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

O to prestiżowe wyróżnione ubiegało się niemal 300 firm z całej Polski. Nagroda ta została przyznana naszej firmie za znakomite wyniki finansowe i wysoką jakość naszych produktów.

Dodatkowo Voster otrzymał nagrodę specjalną  Statuetką Główną „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018! Przyznawana jest firmom, które nieprzerwanie przez dziesięć lat uzyskały tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz które szczególnie wyróżniły się na tle innych Laureatów XXI edycji programu, zaangażowaniem społecznym czy inicjatywami na rzecz pracowników i kontrahentów.

Wiarygodność, odpowiedzialność, partnerstwo, są najważniejszymi ideami jakimi firma Voster kieruje się w codziennym biznesie. Z tych też powodów niezmiernie czujemy się zaszczyceni, że po raz kolejny nasza firma uzyskała tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”, stanowiącego dowód na to, że obrane przez firmę wartości zaprocentowały tak wartościowym dla nas wyróżnieniem.