Nagrody

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2015

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2015

Miło nam poinformować, że Firma Voster po raz ósmy z rzędu została wyróżniona Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2015 oraz nagrodą specjalną Złotym Laurem – przyznawanym przedsiębiorstwom, które nieprzerwanie przez osiem lat uzyskały tytuł i certyfikat PFP.

Sukces ten jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy i podnoszenia jakości oferowanych produktów. Cieszy nas, że dzięki tytułowi „Przedsiębiorstwo Fair Play” firma Voster wykazuje się znakomitymi wynikami z zakresu wzrostu obrotów oraz systematycznego poszerzania grona Klientów. Wyróżnienie to jest uwiarygodnieniem naszej firmy, co sprzyja jej promocji oraz budowaniu trwałej relacji z partnerami w oparciu o wzajemny szacunek, otwartość i wymianę wiedzy. Pragniemy podziękować naszym Klientom za zaufanie oraz za owocną współpracę – to Oni są najważniejszymi sędziami jakości naszych wyrobów i usług.

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2015

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA  2015

Za nami kolejna, XIV już edycja konkursu organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Wojewodą i  Marszałkiem Podkarpacia.

W tym roku Firma Voster została nagrodzona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą w dwóch kategoriach – „Firmy Średnie” i „Najlepsze Produkty” za skrzydło ramowe Zitron, wyróżniając nasz produkt spośród produktów innych firm.

Voster niezmiennie od 2007 roku otrzymuje wyróżnienia w konkursie PNG, zyskując pozycję czołowych przedsiębiorstw Podkarpacia.

Nagroda ta to bardzo ważne wyróżnienie dla całego zespołu Firmy Voster.

KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA VOSTERA - PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2014

KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA VOSTERA - PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2014

Z przyjemnością informujemy, że Firma Voster już siódmy rok z rzędu otrzymała certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play ". Tytuł , który otrzymała jest efektem rzetelności firmy i dbałości o właściwe relacje miedzy pracownikami, partnerami biznesowymi i oczywiście Klientami. 

W tym roku dodatkowym wyróżnieniem  dla firmy Voster jest otrzymanie nagrody specjalnej  Srebrnego Laura. Jest to nagroda, która jest wręczana przedsiębiorcom, którzy nieprzerwanie przez okres siedmiu lat otrzymywali tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play”.

VOSTER lauretatem wyróżnienia Diamenty Forbesa 2015!

VOSTER lauretatem wyróżnienia Diamenty Forbesa 2015!

Firma Voster znalazła się w gronie "Diamentów Forbesa 2015" - przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2014

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2014

Po raz kolejny firma Voster znalazła się wśród laureatów XIII edycji konkursu organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Wojewodą i  Marszałkiem Podkarpacia.

Nagroda ta jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym  wyróżnieniem gospodarczym w regionie, przyznawana czołowym firmom.

Statuetka Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „Firma Średnia“ jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, zachętą i mobilizacją do dalszej pracy nad ciągłym rozwojem, doskonaleniem i podnoszeniem jakości.

Firma Voster regularnie od 2007 roku otrzymuje wyróżnienia w konkursie PNG zyskując pozycję czołowych przedsiębiorstw Podkarpacia.

 

KOLEJNE LAURY DLA VOSTERA!!!

KOLEJNE LAURY DLA VOSTERA!!!

Już kolejny rok z rzędu Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego nagrodziło naszą firmę przyznając statuetkę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2013 w kategorii „Firma pięcioletnia” i   za Skrzydła Drzwiowe Ramowe w kategorii „ Najlepszy Produkt 2013”.

Tytuł jaki otrzymaliśmy jest potwierdzeniem najwyżej jakości naszych produkowanych skrzydeł ramowych.  Cieszymy się bardzo, że nasze dążenie do doskonałości zostało zauważone i docenione.

 Podkarpacka Nagroda Gospodarcza  jest najważniejszym wyróżnieniem w naszym regionie tym samym jesteśmy zobowiązani  aby stanowić godną wizytówkę  woj. Podkarpackiego.

KOLEJNY RAZ DOCENIENI TYTUŁEM "PRZEDSIEBIORSTWO FAIR PLAY 2013"

KOLEJNY RAZ DOCENIENI TYTUŁEM "PRZEDSIEBIORSTWO FAIR PLAY 2013"

Milo jest nam poinformować, że Firma Voster już szósty rok z rzędu otrzymała tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play ". Tytuł , który otrzymała jest efektem rzetelności firmy i dbałości o właściwe relacje miedzy pracownikami, partnerami biznesowymi i oczywiście Klientami. 

Ryszard Roczniak – właściciel Firmy zapytany czym zasłużył sobie aby jego Firma otrzymała miano Przedsiębiorstwo Fair Play 2013r. skromnie odpowiada: „Nasza Firma stworzyła swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu. Konsekwentnie realizujemy postawione  sobie cele dzięki czemu potrafimy usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów najbardziej wymagającym odbiorcom. Zapewne dodatkowym atutem, który przeważył przy  wyborze naszego przedsiębiorstwa jest fakt, że dbamy o nasz rynek lokalny i chętnie służymy pomocną dłonią przy realizacji akcji  charytatywnych. W działaniach marketingowych stawiamy sobie na piedestalę etykę a nie chorą rywalizację. Cieszę się , że to wszystko zostało zauważone i docenione”.

W tym roku dodatkowym wyróżnieniem  dla firmy Voster jest otrzymanie nagrody specjalnej  Brązowego Laura. Jest to nagroda, która jest wręczana przedsiębiorcom, którzy nieprzerwanie przez okres sześciu lat otrzymywali tytuł: Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Wręczenie tegorocznych nagród odbędzie się 6 grudnia w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

ZŁOTA STATUETKA PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2012

ZŁOTA  STATUETKA PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2012

Złota Statuetka jest dopełnieniem Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Otrzymują tę nagrodę jedynie przedsiębiorstwa, które nieprzerwalnie przez kolejne pięć lat spełniały wymogi programu i uzyskiwały Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2012

PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2012

Firma Voster została laureatem kolejnej edycji  Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości otrzymując Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Nagroda ta jest uhonorowaniem firm najlepszych, które poprzez prężny rozwój, stałe podnoszenie jakości obsługi klienta oraz dążenie do ciągłego doskonalenia odpowiadają na wyzwania rynku. Złoty Certyfikat jest świadectwem na to, iż przez kolejne lata firma stosowała najwyższe standardy etyczne i rzetelność  w działalności gospodarczej.  Nagroda Fair Play jest zatem dowodem dla Państwa  na to, iż jesteśmy przedsiębiorstwem godnym poważnej  współpracy i zaufania.

EURO PARTNER 2012

EURO PARTNER 2012

W oparciu o dotychczasowe osiągnięcia firmy Voster Fundacja Gospodarcza Euro Partner na podstawie wyboru Kapituły Nagrody Gospodarczej przyznała nagrodę oraz certyfikat Euro Partner upoważniający do używanie zastrzeżonego znaku i nazwy Euro- Partner na wyrobach, produktach i materiałach promocyjno-reklamowych firmy. Nagroda jest wyrazem najlepszego przedsiębiorstwa w kraju spełniającego standardy UE.

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2012

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2012

W 2012 roku firma Voster po raz kolejny została laureatem  konkursu zorganizowanego  przez Centrum Promocji Biznesu  przy współpracy z Wojewodą  i Marszałkiem  Podkarpacia oraz wyróżniona Podkarpacką  Nagrodą Gospodarczą.  Nagroda ta jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym  wyróżnieniem gospodarczym w regionie, przyznawane jest najlepszym przedsiębiorcą .  Firma Voster otrzymała nagrodę w kategorii „Firma Pięciolecia”, potwierdzając  tym samym swoją wysoką pozycje na rynku oraz wysokie osiągnięcia biznesowe w przeciągu minionych lat. Firma niezmiennie od 2007 roku otrzymuje wyróżnienia w konkursie PNG zyskując pozycję czołowych przedsiębiorstw Podkarpacia.

GAZELE BIZNESU 2011, 2012

GAZELE BIZNESU 2011, 2012

W 2011 roku Firma Voster została członkiem elitarnego klubu Gazel Biznesu.Ranking Gazele Biznesu to ranking najbardziej rozwijających się małych i średnich firm organizowany przez dziennik „Puls Biznesu”. Gazela jaką jest firma Voster to przedsiębiorstwo, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

W 2012 roku potwierdzenie przynależności firmy Voster do elitarnego klubu Gazel Biznesu było odebranie nagrody przyznawanej co roku przez kapitułę dziennika „Puls Biznesu”.

KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU 2009

KRAJOWI LIDERZY INNOWACJI I ROZWOJU 2009

Firma Voster została laureatem edycji 2009 roku konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”. Kapituła konkursowa przyznała firmie tytuł „Innowacyjna Firma” za wdrożenie do produkcji innowacyjnych ościeżnic regulowanych typu System.

Najwyższa Jakość Quality International 2011

Najwyższa Jakość Quality International 2011

W 2011 roku firma Voster jako producent posiadający czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi i systemu zarządzania wzięła udział w Konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Firma została nagrodzona w kategorii QI Product za Kolekcję skrzydeł i ościeżnic „Artens” dla sklepów Leroy Merlin.
Voster otrzymując wyróżnienie w Konkursie organizowanym przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, potwierdziła swoją szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów.

Facebook