Oferty pracy

Technolog

2023-05-22 10:43:52

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej (kompletacji produktu) w tym rozkrojów, list materiałowych, obliczenie norm zużycia komponentów i surowców, dobór zestawów montażowych, itp.
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonywanie prototypów nowych, nietypowych produktów oraz przygotowanie ich do testów (tj. kart produktów, materiałów informacyjno-technicznych, rysunków technicznych)
  • Modernizacja istniejących koncepcji i produktów, tworzenie dokumentacji technicznej
  • Poszukiwanie i wdrażaniem nowych technologii i materiałów produkcyjnych
  • Analiza zgodności wdrażanego produktu, zastosowania lub procesu technologicznego z posiadaną dokumentacją dopuszczającą wyrób budowlany do obrotu
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia odpowiedniego przepływu materiałów i terminowego wykonania zleceń.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technologicznych oraz wprowadzanie usprawnień w procesach.
  • Raportowanie stanu wdrożenia
  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do przeprowadzonych badań laboratoryjnych
  • Prowadzenie niezbędnych szkoleń z zakresu wdrażanych procesów technologicznych i produktów
  • Współpraca z pozostałymi oddziałami w zakresie szkoleń, optymalizacji procesów,
  • Udział w projektach dotyczących bezpieczeństwa, poprawy jakości oraz wydajności produkcji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Technologa Produkcji lub w podobnej roli. Mile widziane doświadczenie w branży drzwiowej lub meblarskiej.
  • Znajomość oprogramowaniem AutoCad. Mile widziana znajomość oprogramowania SolidWorks.
  • Wykształcenie wyższe inżyniersko-magisterskie, mile widziana Technologia Drewna lub Technologia Produkcji
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego
  • Zdolność do analizy dokumentacji technicznej oraz opracowywania procedur produkcyjnych.
  • Dobra znajomość Excela
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość procesu technologicznego w produkcji drzwi

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w dynamicznym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagrody za pomysły usprawniające prace

Benefity:

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na firmowe produkty

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV. Z przyjemnością rozważymy Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Zadzwoń: 15 870 14 44